O Wojtusiowym Przedszkolu.

“Wojtusiowe Przedszkole” to miłe, przytulne miejsce dostosowane do potrzeb najmłodszych. Tutaj stawiamy na serdeczne relacje oraz wzajemny szacunek. To miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów – dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół, uczą się samodzielności i współdziałania w grupie.

To miejsce, gdzie zabawa jest nauką, a nauka zabawą. “Wojtusiowe Przedszkole” jest z założenia nieduże i kameralne. W naszym przedszkolu umożliwiamy harmonijny rozwój dzieci w przyjaznej atmosferze. Jasne i przytulne pomieszczenia są przystosowane zarówno do zabawy, a także do zajęć dydaktycznych. W naszym przedszkolu kładziemy nacisk na dostrzeżenie potrzeb każdego dziecka. Jesteśmy świadomi, że najlepszym wsparciem jest podążanie za indywidualnymi potrzebami malucha. Wykwalifikowani nauczyciele troszczą się o całościowy rozwój dziecka, a w szczególności o jego bezpieczeństwo. Zdajemy sobie sprawę z tego , że nie jesteśmy w stanie zastąpić dzieciom domu. Tworzymy natomiast atmosferę życzliwości, ciepła spokoju i zaufania, dzięki której nasze przedszkolaki czują się szczęśliwe nawet bez mamy i taty.

Nasze zalety :

• Rodzinna miła atmosfera panująca w przedszkolu, fachowa i kompetentna kadra pedagogiczna,
  • systematyczne i planowe organizowanie różnorodnych sytuacji edukacyjnych dla dzieci, wyjazdy na wycieczki regionalne,
  • wyposażenie w sprzęt, zabawki, pomoce dydaktyczne,
  • program adaptacyjny ułatwiający spędzanie pierwszych chwil w przedszkolu dziecku i jego rodzicom,
  • fachowo planowane, smacznie przygotowane, urozmaicone posiłki.
  • realizacja programów autorskich,
    wykorzystanie nowoczesnych metod i form pracy z dzieckiem.

ZAJĘCIA DODATKOWE

Nauka, zabawa i rozwój